REKRUTACJA TRWA: OBUDŹ CIAŁO – UWOLNIJ STRES!

obudź ciało!

O CO CHODZI?

✅ To cykl zajęć pracy z ciałem, ruchem i tańcem jako narzędziami radzenia sobie z emocjami i stresem.
✅ Podczas zajęć będziemy odkrywać różne narzędzia i praktyki, by w efekcie czuć się dobrze w swoim ciele, zwiększyć poziom swojej energii i witalności, poruszać się i wyrażać z większą swobodą i łatwością.
✅ Będziemy rozwijać umiejętności oraz techniki, dzięki którym uczestnik zyska swego rodzaju skrzynkę z narzędziami do łatwego wykorzystania w swoim codziennym życiu.

Tematy i narzędzia z jakimi będziemy pracować to:
– taniec i ruch spontaniczny
– improwizacja ruchowa
– relaksacja, uwalnianie napięć i odpuszczenie
– ugruntowanie w ciele
– medytacja/ relaksacja dynamiczna, statyczna oraz somatyczna
– oddech – jego świadomość, rodzaje oddechu, techniki oddechowe
Projekt dedykowany jest dla osób dorosłych lub dorosłych z dziećmi od 7 roku życia.

KIEDY I GDZIE?
Warsztaty to sześć 90-minutowych spotkań, które odbywają się w poniedziałki od godziny 19.30 do godziny 21:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Startujemy 20 września!

JAKI JEST KOSZT?
➡ Koszt udziału wynosi 200 zł (za całość).
W przypadku zapisów rodzic + dziecko – koszt udziału nie ulega zmianie (rodzinny duet również 200 zł.) Można dokonać płatności ratalnej.

KTO PROWADZI?
Karol Swoboda – trener i coach rozwoju osobistego o podejściu integralnym. Od 4 lat inspiruje i wspiera ludzi i organizacje na ich drodze prowadząc szkolenia, warsztaty, coaching, mentoring, jak również ucząc medytacji/ relaksacji i prowadząc regularne zajęcia ruchowe. Od dawna zafascynowany różnymi ścieżkami ludzkiego rozwoju. Zarówno zawodowo jak i w swoim życiu osobistym zgłębia i wykorzystuje różnorakie metody pracy z ciałem i psychiką na drodze do życia w pełni. Szkoli między innymi w takich tematach jak: komunikacja, inteligencja emocjonalna, poczucie własnej wartości, efektywność i zarządzanie czasem, wykorzystanie stanów flow, czy medytacja. Uczestnicy jego szkoleń i warsztatów cenią go za kompetencję, pasję i klarowność w przekazywaniu wiedzy. Jedną z największych pasji Karola jest taniec i szeroko pojęta, świadoma praca z ciałem.
Aneta Rokicka – coach i trener rozwoju osobistego, trener międzynarodowego programu edukacyjnego Destination Imagination. Ukończyła m.in. Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego oraz Roczny Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Obecnie w procesie akredytacji w BENNEWICZ Instytut Kognitywistyki. Jest realizatorem wszystkich trzech modułów ogólnopolskiego programu wspierania umiejętności wychowawczych „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, posiada uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą według metody „Jestem z Ciebie dumny” i „Dasz radę” Bena Furmana oraz jest trenerem międzynarodowej organizacji FamilyLab z uprawnieniami do prowadzenia Seminariów Inspirujących Jespera Juula. Absolwentka m.in. artcoachingu, czyli wykorzystanie tańca, dźwięku oraz rysunku w rozwoju osobistym. Realizatorka Akademii Mocy – programu wspomagania rozwoju emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prywatnie mama 16-letniego Dawida i 12-letniej Nadii.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Na warsztaty OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. Ilość miejsc ograniczona do 20. Zgłoszenia przyjmujemy na adres biuro@wyobrazsobie.org.pl lub pod numerem telefonu 515 – 872 – 612. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorka projektu – Panią Pauliną Góralczyk.

„Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina”

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera