Klub Mamy

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać się, inspirować i wspierać innych, to świetnie trafiłaś! Klub Mamy to wyjątkowa grupa skupiająca świadome kobiety, dla których samorozwój, holistyczne podejście do zdrowia i praca nad ciałem i emocjami są ważne.

 

Nasza misja: Klub Mamy powstał z myślą o stworzeniu przestrzeni, gdzie będziemy dzielić się umiejętnościami, doświadczeniami i wsparciem. To miejsce, gdzie przyjrzymy się swoim nawykom, poszerzymy swoją wiedzę i wspólnie podejmiemy działania mające na celu rozwijanie naszego zdrowia fizycznego i mentalnego.

 

Czym się zajmujemy: W Klubie Mamy wspieramy się nawzajem w pracy nad samorozwojem, zdrowiem i osiąganiu własnych celów życiowych. Razem będziemy korzystać z różnych podejść i technik rozwojowych, które pomogą nam wprowadzić pozytywne zmiany w naszym codziennym życiu. Dzięki metodzie coachingu zdrowia oraz wspierającym kręgom kobiecym, będziemy inspiracją dla siebie nawzajem.

 

Co możesz spodziewać się po naszych spotkaniach: Nasze regularne spotkania będą przewodnikiem po różnych dziedzinach samorozwoju, a także źródłem cennych narzędzi i technik wspierających organizację rodzinnego dobrostanu. Będziemy eksplorować różnorodne tematy i gościć specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą z nami. Wspólnie będziemy pracować nad planowaniem procesu dbania o zdrowie dla całej rodziny, dzieląc się najlepszymi rozwiązaniami.

 

 • Spotkania realizowane będą w pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 19:00-21:00 
 • Składka członkowska wynosi 30 zł. miesięcznie
 • Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Panią Agnieszką Gajewską – pod numerem telefonu 515-872-612 .

Czy marzysz o rozwoju i odkrywaniu głębszego sensu w życiu? Jeśli tak, to jesteśmy gotowe rozpocząć wspaniałą podróż razem!

W ciągu nadchodzącego roku, zapraszamy Cię do naszego Kręgu Kobiet, gdzie będziemy razem pracować nad rozwojem osobistym, czerpiąc inspirację z koncepcji Podróży Bohaterki z książki autorstwa Maureen Murdock.

Czego możesz spodziewać się od naszego Kręgu Kobiet?

 • Wsparcie emocjonalne: Nasze spotkania będą bezpiecznym miejscem do dzielenia się swoimi myślami, uczuciami i doświadczeniami. Znajdziesz tu zrozumienie i empatię od innych kobiet.
 • Rozwój osobisty: Razem będziemy eksplorować różne aspekty swojej osobowości i życia, pomagając Ci odkryć potencjał ukryty w Tobie.
 • Regulacja stresu: Wprowadzimy praktyki relaksacji i medytacji.
 • Analiza podróży bohaterki: Korzystając z koncepcji podróży bohaterki, zainspirujemy Cię do podjęcia własnych wyzwań, pokonywania przeszkód i rozwijania się na drodze do samorealizacji.

Nasze spotkania będą odbywać się raz w miesiącu przez cały rok, tworząc spójny cykl rozwoju. To doskonała okazja, aby poznać wspaniałe kobiety, podzielić się swoją historią i wzajemnie się wspierać w drodze ku pełni życia.

Dołącz do naszego Kręgu Kobiet, dzięki któremu razem będziemy budować wspólnotę, która przyczyni się do Twojego rozwoju osobistego.

 • Spotkania realizowane będą w przedostatni wtorek miesiąca w godzinach 19:30-21:30 
 • Składka członkowska wynosi 30 zł. miesięcznie
 • Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Panią Agnieszką Gajewską – pod numerem telefonu 515-872-612 .

Klub Ojca

Czym są Ojcowskie Kluby?

Ojcowskie Kluby to działające lokalnie grupy ojców, dla których warsztaty Tato.Net to dopiero początek drogi. Każdy członek tworzy i realizuje indywidualny plan bycia coraz lepszym i spełnionym tatą. Zadaniem klubów jest budowanie środowiska wsparcia dla rozwoju ojców i ich rodzin. Jeśli potrzebujesz wymiany doświadczeń lub pragniesz wspólnego działania. 

Nasza misja: Ojcowski Klub to lokalna grupa mężczyzn, którzy pragną być aktywnymi i zaangażowanymi ojcami. Wspólnie tworzymy indywidualne plany rozwoju, uczymy się jak radzić sobie z wyzwaniami życiowymi, a także jak harmonijnie pogodzić pracę zawodową z życiem rodzinnym. Dzięki wsparciu innych mężczyzn, wzbogacamy swoje ojcostwo i rozwijamy się jako osoby.

Co możesz znaleźć w Klubie: W Ojcowskim Klubie zdobędziesz wiedzę, praktyczne umiejętności oraz spotkasz inspirujących ojców, którzy służą wzajemną motywacją. Dowiesz się, jak zacieśniać więzi rodzinne, rozwijać zdolności rodzicielskie i tworzyć relacje pełne miłości i zrozumienia. Każde nasze spotkanie jest okazją do zgłębiania teorii oraz praktycznych aspektów bycia troskliwym ojcem.

Co planujemy: Nasze comiesięczne spotkania będą obejmować tematyczne szkolenia, dedykowane wyłącznie dla ojców i we współpracy z Tato.Net. Ponadto, organizujemy aktywności outdoorowe, takie jak survival, wspinaczka, spływy kajakowe, wycieczki górskie, które umożliwiają nam aktywne spędzenie czasu razem z dziećmi. 

 • Spotkania realizowane będą w drugi wtorek miesiąca w godzinach 19:00 – 21:00 
 • Składka członkowska wynosi 30 zł. miesięcznie
 • Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Panią Agnieszką Gajewską – pod numerem telefonu 515-872-612 .

Klub Absolwentów Szkoły Dla Rodziców

W roku 2024 otwieramy długo wyczekiwany KLUB ABSOLWENTÓW Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, gdyż w naszej Fundacji odbyło się już ponad 30 edycji Szkoły.

A czym się będziemy zajmować?

Zdecydowanie będziemy pogłębiać współpracę z Benem Furmanem, który jest fińskim psychiatrą, certyfikowanym psychoterapeutą, superwizorem i trenerem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (Solution Focused Brief Therapy).

Jest też założycielem Helsinki Brief Therapy Institute (Lyhytterapiainstituutti) , który jest w Finlandii wiodącym ośrodkiem Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Właśnie w tym ośrodku byłyśmy w lipcu 2023 i jesteśmy pod jego ogromnym wrażeniem.

Co planujemy?

oczywiście powtarzanie materiału ze Szkół, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba 

kompleksowe szkolenie z metody Kids Skills 

gotowe narzędzia do pracy ze swoimi dziećmi 

udział w tworzeniu nowej, innowacyjnej metody do pracy z rodziną we współpracy z Helsinki Brief Therapy Institute 

i najważniejsze … marzy nam się, żebyście też mogli/ły uczyć się metod Bena bezpośrednio od niego w samej Finlandii  i mamy nadzieję, że to marzenie też się urzeczywistni i to jeszcze w tym roku 

to tak na początek, a co się jeszcze wydarzy, będzie już zależało od Członków Klubu.

 • Spotkania realizowane będą w ostatni wtorek miesiąca w godzinach 18:00-21:00 
 • Składka członkowska wynosi 30 zł. miesięcznie
 • Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Panią Agnieszką Gajewską – pod numerem telefonu 515-872-612 .
Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera