REKRUTACJA TRWA: TEATR TAŃCA – EDYCJA 2

191842516_311630040553336_8486816510022739638_n

Już jest! Rozpoczynamy rekrutację do drugiej edycji Teatru Tańca w Skawinie!

 

O CO CHODZI?
Teatr tańca jest pojemnym gatunkiem, wszystko w nim może się zdarzyć: artyści mogą wykonywać partie wokalne i mówione, choreograf może zaskakiwać efektami wizualnymi, intensywniej pracować z obrazem, ale to co przede wszystkim wydarzy się w tym projekcie to TANIEC.
Taniec to piękne zjawisko może pomagać, leczyć, uspokajać i pobudzać. Przy realizacji Teatru Tańca będziemy wykorzystywać techniki terapii tańcem i analizy ruchu m.in. Laban Bartenieff Movement System. Jeśli chcemy zachować własną równowagę psychiczną, powinniśmy umiejętnie wykorzystać wszelkie chwile spokoju i odprężenia. W tym wszystkim, i w wielu innych kwestiach, może pomóc nam relaks poprzez ruch, taniec, muzykę.
Terapia Tańcem opiera się na kompleksowym ujęciu człowieka uważając za jednakowo ważne i wzajemnie ze sobą powiązane: myślenie, emocje, ruch oraz odczucia płynące z ciała.. Jeśli nawet odetniemy się od uczuć, to zablokowane napięcie wróci do naszej psychiki i wpłynie na nasze funkcjonowanie i samopoczucie. W ciele zapisana jest nasza historia i poprzez ciało mamy szanse ją wyrazić.

DLACZEGO WARTO?
Kontynuujemy projekt z 2020 r. i szukamy nieprofesjonalnych uczestników, którzy chcą spróbować swoich sił w artystyczno-tanecznym krótkim spektaklu. Będzie to połączenie opowieści i tańca.
Projekt zakończy się nagraniem teledysku. Zeszłoroczny zwiastun wyglądał tak: https://www.youtube.com/watch?v=fvvy-O_hSmQ
Projekt dedykowany jest do osób dorosłych lub dorosłych z dziećmi od 7 roku życia

KIEDY I GDZIE?
Warsztaty to dwadzieścia 1,5-godzinnych spotkań co tydzień, które będą odbywać się w piątki od godziny 19.30 do godziny 21:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Startujemy 3 września 2021.

JAKI JEST KOSZT?
Koszt udziału wynosi: 100 zł za miesiąc, co oznacza 400 zł za całość. W przypadku zapisów rodzic plus dziecko koszt udziału nie ulega zmianie! (rodzinny duet również 400 zł.)
Istnieje możliwość wpłat ratalnych

KTO PROWADZI?
Mariusz Jasuwienas – znany z programów telewizyjnych Ciało Darwin, Ziarno. Finalista YOU CAN DANCE. Współpracuje z wieloma formacjami i zespołami tanecznymi oraz teatrami w całej Polsce m. in. krakowskim Teatrem Stu i im. Juliusza Słowackiego. Jego choreografie odniosły liczne międzynarodowe sukcesy, m.in. Mistrzostwa Świata i Europy w SHOW DANCE i SHOW DANCE PRODUKCJE 2016 i 2017. Kilkukrotny mistrz świata w choreografii.
Aneta Rokicka – coach i trener rozwoju osobistego, trener międzynarodowego programu edukacyjnego Destination Imagination. Ukończyła m.in. Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego oraz Roczny Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jest realizatorem wszystkich trzech modułów ogólnopolskiego programu wspierania umiejętności wychowawczych „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, posiada uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą według metody „Jestem z Ciebie dumny” i „Dasz radę” Bena Furmana oraz jest trenerem międzynarodowej organizacji FamilyLab z uprawnieniami do prowadzenia Seminariów Inspirujących Jespera Juula. Absolwentka m.in. artcoachingu, czyli wykorzystanie tańca, dźwięku oraz rysunku w rozwoju osobistym. Prywatnie mama 16-letniego Dawida i 12-letniej Nadii

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Na Warsztaty OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona do 20). Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł Warsztatów prosimy przesłać na adres biuro@wyobrazsobie.org.pl lub pod nr telefonu: 515-872-612.

„Projekt współfinansowany ze środków budżetu Miasta i Gminy Skawina”

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera