DRUŻYNA INTERPERSONALNYCH INTROWERTYKÓW

Drużyną jaką chcielibyśmy Wam szczegółowo przedstawić jest drużyna Interpersonalnych Introwertyków!! Drużyna pracowała pod opieką trenerską Aleksandry Kot. Skład drużyny prezentował się następująco:
🔸Lilianna – nie przesadzimy, jeśli stwierdzimy, że Lilka jest definicją programu Destination Imagination! Prawdziwa mistrzyni kreatywnego myślenia, „szycia” na poczekaniu – do każdej części scenografii potrafi dołożyć ideologię. Bardzo wygadana i pełna pasji! Jest główną twórczynią scenariusza, wraz z dziewczynami pisała też piosenkę. Wymyślanie melodii przychodzi jej tak łatwo, że aż jej zazdrościmy:)  Obie kreacje Białej Czarownicy wykonała z dbałością o detale. Ma talent aktorski i niezaprzeczalnie pięknie śpiewa! Nie boi się nawet gorącego kleju i potrafi sama zrobić świeczkę. Jest wytrwała i pozostaje na placu boju do samego końca. Świetnie radzi sobie z montażem!
🔸Maja – Stworzona do tego programu 😉 Nie pyta o wiele, po prostu bierze się do roboty. Ma doskonałe pomysły i potrafi je wcielić w życie. Odważnie podejmuje decyzje. Nawet kiedy ma na twarzy maseczkę, widać że śmieją jej się oczy. 😉 Bardzo oddana drużynie i sumienna. Kiedy wszyscy mieli już dość sama wzięła się za zrobienie sań dla Czarownicy. Gdyby nie ona nasza szafa nie byłaby taka piękna(szczególnie, że doskonale piłuje styropian!). Gdyby nie ona nasza piosenka musiałaby obejść się bez muzyki, gdyż bezbłędnie zagrała na pianinie. Te trzy dźwięki w jej wykonaniu brzmiały mrocznie i profesjonalnie. Odkryła w sobie niewątpliwy talent do rapowania i tworzenia tronów.
🔸Marcela – rozbrajająca iskra naszej grupy! Wprowadza świetną atmosferę i radość na każdym spotkaniu.  Posiada liczne talenty – sama obszywa spódnice masą koralików, śpiewa, rapuje, tworzy teksty piosenek oraz układy choreograficzne, tańczy profesjonalnie i ma bardzo plastyczną buzię, która odzwierciedla wszystkie emocje. Doskonale radzi sobie w czasie wyzwań na już, można polegać na jej opanowaniu i zdrowym myśleniu.  Sypie pomysłami, jak z rękawa i ma zdolności artystyczne.  Nie straszne jej nawet największe elementy scenografii. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i zagadać niejednego eksperta.
🔸Martynka – nasza drużynowa, niezastąpiona plastyczka! Gdyby nie Martyna i jej zdolności do szycia nigdy nie otrzymalibyśmy tylu punktów za strój.  Całkiem samodzielnie wykroiła i uszyła kostium Aslana.  Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Jako lew prezentowała się perfekcyjnie i została za to pochwalona przez ekspertów.  Rysuje tak, że niejedna osoba mogłaby się od niej uczyć.  Jednocześnie jest bardzo skromna.  Jest bardzo dzielną osobą, co pokazała w czasie nagrywania filmiku. Jej władcze spojrzenie świetnie wypadło w czasie nagrywania!
🔸Mikołaj – najbardziej wytrwały DI-owiec w naszej drużynie!! Kiedy inni nie dawali już rady dzielny Mikołaj pracował do samego końca! Montował, wspierał przy wysyłaniu filmiku a nawet poświęcił się i pożyczył swojego laptopa. Gdyby nie Miki nawet nie wysłalibyśmy naszej pracy. 😉 Ma świetne pomysły i jest niezwykle kreatywny – podziw wzbudziła korona wykonana na balonie oraz strój liska. Potrafi piszczeć jak prawdziwy leśny zwierz. Jeśli chodzi o montaż i efekty specjalne to nie ma sobie równych. 🙂 Potrafił stworzyć efekt zimy na zielonym żywopłocie. Zawsze chętny do współpracy, pomocy i zainteresowany drugim człowiekiem! Stworzył tron, którego nie powstydziłby się prawdziwy władca. Świetnie radzi sobie również z kamerą i aparatem. 
🔸Szymon – nasz grupowy indywidualista z jasnym spojrzeniem na świat.  Doskonały, jeśli chodzi o kwestie techniczne!! Wspomagał nas swoim super sprzętem. Bez jego kamery i aparatu byłoby kiepsko.  Zawsze rozbrajał nas swoim poczuciem humoru i ciętymi ripostami. 😉 Potrafi zrobić coś z niczego, zainteresuje go każdy wolny karton, kartka i inne rzeczy powszechnie uważane za śmieci. 🙂 Wystarczy jego jedno spojrzenie na pudło lub rurę PCV a już widzi w tym jakieś zastosowania! Jego konstrukcje są godne pozazdroszczenia. Pomimo początkowej niechęci do wyzwania artystycznego doskonale wypadł w roli Edmunda. Jego padanie na trawę było mistrzowskie.  Jako pierwszy miał gotowy strój, zrobił go w pełni samodzielnie i był niezwykle pomysłowy!
„Zadanie realizowane jest w ramach współpracy z Centrum Wspierania Rodziny Urzędu Miasta i Gminy Skawina i współfinansowane z budżetu Gminy Skawina w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Skawina na 2021 rok”