PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY KREATYWNOŚCI

olimpiada

Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności to było coś!! Przyszedł również czas na jej podsumowanie. Naszą drogę kreatywności zakończyliśmy wspólnym spotkaniem podczas tego wielkiego wydarzenia!
Udział w Olimpiadzie był to jeden z głównych celów w projekcie “Od wyobraźni do innowacji”.
➡ 3 drużyny
➡ 18 uczestników
➡ 6 zaangażowanych trenerów/ek

Podczas Olimpiady przepełniła nas ogromna radność, ponieważ jedna z naszych drużyn Interpersonalni Introwertycy otrzymali II miejsce na podium w Wyzwaniu Artystycznym! Reakcję drużyny na tę wiadomość możecie sprawdzić tutaj 😉 ⤵

https://www.facebook.com/fundacjawyobrazsobie/videos/238982014693824/

Tak wiemy.. Te okrzyki radości mówią wszystko! Przygotowaliśmy dla Was również zdjęcia z tych 3 olimpiadowych dni. Mamy nadzieję, że przekażą Wam one choć trochę emocji jakie nam wtedy towarzyszyły.

Było trochę stresu przy Spotkaniach z Ekspertami, ale i frajdy przy Wyzwaniach z drużynami Bliźniaczymi. 🙂

Gratulujemy wszystkim 18 uczestnikom wytrwałości, ambicji, niezliczonych pomysłów..  Efekty Waszej pracy świadczą o umiejętnościach, których może pozazdrościć niejedna osoba. Trzymamy kciuki za dalsze rozwijanie Waszych mocnych stron i talentów!

Za użyczenie sali w Dworze Dzieduszyckich serdecznie dziękujemy Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Skawinie 🙂

 

„Zadanie realizowane jest w ramach współpracy z Centrum Wspierania Rodziny Urzędu Miasta i Gminy Skawina i współfinansowane z budżetu Gminy Skawina w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Skawina na 2021 rok”

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera