DRUŻYNA ODKLEJENI OD RESZTY

244862390_1279305535848350_8633682368335845013_n

Niesamowita drużyna Odklejonych od reszty!! Teraz przyszedł czas, aby przedstawić Wam właśnie ten kreatywny skład. Grupa pracowała pod opieką trenerską Agnieszki Kupczyk. Poznajcie tą szaloną ekipę:

🔸Nadia – dzięki tej uczestniczce powstał scenariusz oraz pacynka – atrybut drużyny. Dzięki niej stała się ona wizytówką Odklejonych od reszty. Nie było to proste, ponieważ wymagało to nauki nowych umiejętności i poświęcenia – to naprawdę wiele! Dobra robota!!

🔸Amelia – niesamowicie pracowita i najbardziej wnikliwa osoba w drużynie! Dzięki niej powstała wspaniała wizja postaci Geil. Gratulujemy odwagi w prezentacji języka migowego, bo to nie było łatwe. Dzięki Amelii powstał również scenariusz oraz pacynka! 🙂

🔸Karolina – uczestniczka, która stała na straży poprawnej komunikacji w drużynie. 🙂 Było to bardzo ważne i miało wpływ na całokształt pracy! Wielkie gratulacje dla Karoliny za stworzenie muzyki, wizualizacji postaci oraz całą pomysłowość przy współtworzeniu pacynki.

🔸Kamil – dzięki jego błyskotliwemu pomysłowi powstała charakterystyczna lampka. 😉 Kamil był odpowiedzialny również za kosztorys oraz szczegółowy plan działania. 🙂 Pomimo pojawiającego się zwątpienia Kamil wracał do gry i walczył dalej! Kamil brawo dla Ciebie!!

🔸Mateusz – odpowiedzialny za stałą weryfikację działań i pomysłów w ramach montażu. 🙂 Mózg operacji przy tworzeniu filmów!! Wielkie gratulacje, że pomimo krótkiego czasu udało mu się nabyć tyle umiejętności z tej dziedziny!

🔸Jaś – to właśnie dzięki niemu grupa była na bieżąco z wytycznymi Wyzwania Drużynowego. Dzięki temu drużyna mogła weryfikować swoje pomysły. 🙂 Gratulujemy Jankowi zaangażowania i pomysłów przy pracach manualnych! I co najważniejsze – dzięki niemu powstał drugi atrybut drużyny!!

 

„Zadanie realizowane jest w ramach współpracy z Centrum Wspierania Rodziny Urzędu Miasta i Gminy Skawina i współfinansowane z budżetu Gminy Skawina w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Skawina na 2021 rok”

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera