DRUŻYNA ZASTRZEŻONYCH WIRUSÓW TARIKÓW

244762126_4486330451405911_8870304864987823745_n

 

Przyszedł czas na przedstawienie wam uczestników naszych drużyn Destination Imagination! Zastrzeżone Wirusy Tarików.. sama nazwa już brzmi ciekawie..  Trenerką drużyny była Katarzyna Rotter-Jarzębińska. Skład drużyny był następujący:

✅ Jasiek (Łapa) – stał się drużynowym najbardziej naturalnym liderem – został nazwany szefem drużyny jednomyślnie i zupełnie naturalnie – to duże osiągnięcie i duży talent.. Jasiu wyróżniał się zaangażowaniem w realizację projektu, podjął się m. in. realizacji elementów technicznych, które były ważnym elementem wyzwania. 😊 Samodzielnie podjęta kampania marketingowa na rzecz nazwy była świetna !! Wkład pracy Jasia w pracę drużyny był ogromny na każdym etapie. Niestrudzenie rozwijał swoje umiejętności – aktorskie, filmowe, montażowe, techniczne, które później z sukcesem wykorzystywał w pracy na rzecz drużyny.

✅ Witek – jego entuzjazm i życzliwość, sprawiały, że był duszą drużyny. Witek potrafił swoją postawą rozładowywać napięcia w drużynie, potrafił być wsparciem dla innych. 🫂 Z entuzjazmem rozwijał swoje talenty – chodził na zajęcia z szycia, montażu, filmowania, charakteryzacji, aktorskie. 🙂 Witek, który podjął się roli menadżera ds. finansów, traktował ją poważnie i odpowiedzialnie – m. in. przygotował raport kosztów, ważny dokument w DI. 😉 Dziękujemy Witkowi za zaangażowanie na każdym etapie prac drużynowych, ciekawe pomysły własne i zapał w realizacji pomysłów innych!

Witek i Jasiek tworzyli fantastyczne duo. Absolutnym mistrzostwem Jasia i Witka były prace nad porządkowaniem i montowaniem materiałów filmowych.  Ostatni na polu walki z czasem wykazali się umiejętnościami, wytrwałością, skupieniem i wolą walki. Wspierali się wzajemnie i ogromnie gratulujemy im za to!! Ola i Natalka doszły do drużyny później, ale dzięki pozytywnemu nastawieniu i swoim umiejętnościom szybko zaaklimatyzowały się w drużynie i pokazały że nie tylko potrafią wiele, ale także, że można na nich polegać.  Ta zdolność odnalezienia się w nowej sytuacji to spory talent zarówno Oli, jak i Natalki. 👩‍🦰 👱‍♀️

✅ Natalka – mamy nadzieję, że zapamiętasz, jak wspaniale zdałaś test z kreatywności i rozwiązywania problemów na potrzebę chwili, gdy oddałaś swoje buty Oli, a dla siebie wymyśliłaś buty antypokrzywowe. Twoje świetne pomysły rozwiązań plastycznych przy scenografii tworzyły nową wartość. 😊 Wzięłaś na siebie rolę ognia w wyzwaniu bliźniaczym, żeby pomóc drużynie! Rola Czarownicy to też element niezapomniany. 🧙 Natalka jednocześnie potrafi współpracować, ale też mieć swoje zdanie i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Potrafi rzeczowo ocenić sytuację, a jej zmysł humoru jest bezcenny. Gratulujemy!! 🙂

✅ Ola – bez wątpienia posiada ogromne talenty plastyczne i umiejętność ich wykorzystania. Wymyślała świetne projekty plastyczne, wypełniając umiejętnie luki w projekcie, co ogromnie wzbogaciło finalny efekt. 💭 Ola jest osobą nie tylko twórczą, ale też bardzo odpowiedzialną – każdy pracujący w zespole wie, jaki to skarb. 🙂 Ola to też uczestnik walk z czasem na finiszu wyzwania, bez jej elementów graficznych film pozbawiony byłby znacznie uboższy, bez części wymaganych elementów! Talent aktorski Oli pozwolił na stworzenie świetnej roli Leśnej i znamy takich, którzy dialog Leśnej z Dobrym Łowcą znają na pamięć, bo tak zapada w pamięć. Ola samodzielnie stworzyła o zera strój leśnej i jednogłośnie drużyna wybrała go jako swój atrybut. 😁 Brawo dla Ciebie Ola!!

✅ Jasiu – bardzo dobry, wnikliwy obserwator. 😉 Talentem Jasia jest refleksja oparta na obserwacji, umiejętność szerszego spojrzenia na realizowane zadanie. 😊 To pomagało drużynie w dyskusjach, domykaniu jakiegoś tematu i przechodzeniu w związku z tym do kolejnego. Jasiu konsekwentnie i z wytrwałością realizował pomysł Martwego Króla i tego jak postać ta ma być przedstawiona w filmie.  Wziął na siebie zadanie operowania w imieniu drużyny Jamboardem podczas wyzwania na już na olimpiadzie i świetnie się w tym sprawdził. Jasiu, dziękujemy za „Melodię nadziei”. Wielkie gratulacje!

✅ Staszek – drużynowy indywidualista, odegrał ważną rolę w pracach drużyny, bo w DI jest miejsce dla fantastów, których pomysły mogą prowadzić na nieznane wody. Mamy nadzieję, że zapamiętasz swoją podwójną rolę dobrego/złego króla, wkład pracy w tworzenie scenografii, m. in. tronów, znaków drużyny. 🙂 Drużyna na pewno zapamięta Twój wkład w rozwiązywanie wyzwania na już na Olimpiadzie, gdy błyskawicznie znalazłeś rozwiązanie. Pamiętamy twoje zaangażowanie w zadania aktorsko-improwizacyjne podczas trenowania wyzwań na już i mam nadzieję, że w przyszłości znajdziesz sposób, żeby te swoje talenty wykorzystać. 😁 Gratulujemy!!

„Zadanie realizowane jest w ramach współpracy z Centrum Wspierania Rodziny Urzędu Miasta i Gminy Skawina i współfinansowane z budżetu Gminy Skawina w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Skawina na 2021 rok”

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera