Akademia Kreatywności

Albert Einstein mawiał, że „Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punku B. Wyobraźnia może zaprowadzić Cię wszędzie”.

U nas w Fundacji ćwiczymy i jedno i drugie 😁🎲🗯 a na naszej ZIMOWEJ AKADEMII KREATYWNOŚCI dokładany nawet trzecie czyli …. rozwój inteligencji emocjonalnej 😨😁😱😍

Akademia Kreatywności to zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 7 – 10 lat połączone z zimowymi wyzwaniami, ruchem, zabawą i śmiechem.

💕 DLACZEGO WARTO ❓
W Fundacji „Wyobraź sobie” edukujemy przez zabawę – co będziemy ćwiczyć ❓

🔹 Emocje – z naszej perspektywy rozwój emocjonalny dziecka jest ważniejszy od rozwoju intelektualnego, dlatego na naszej Akademii skoncentrujemy się na takich tematach jak:
✅ pewność siebie, poczucie własnej wartości, samoocena
✅ radzenie sobie z trudnymi emocjami np. ze złością
✅ komunikacja
✅ rozwiązywanie konfliktów

🔹 Kreatywność – dzieci nauczą się czerpać z nieograniczonych zasobów własnej wyobraźni. Dowiedzą się, w jaki sposób używać twórczego myślenia do rozwiązywania różnych problemów, zmierzą się z kreatywnymi wyzwaniami. Poznają metody i techniki na pobudzanie swojej kreatywności.

🔹 Logikę – dzieci mają naturalną skłonność do stawiania pytań, poszukiwania nieoczywistych rozwiązań, nie ograniczają swojej fantazji i ciekawości świata. To potencjał, na bazie którego rozwiniemy u dzieci zdolność logicznego myślenia. Będziemy ćwiczyć „giętkość” ich umysłu rozwiązując zagadki i gry logiczne.

📆 KIEDY I GDZIE ❓
Od 14 stycznia do 18 stycznia (pierwszy tydzień ferii zimowych). Zaczynamy w godzinach od 7.30 do 9.30 (w zależności od potrzeb rodziców) i kończymy o 16.30 przy ul. Żwirki i Wigury 7/12 w Skawinie – stałe miejsce prowadzenia działań przez Fundację „Wyobraź sobie”

👦 DLA KOGO ❓
Ilość miejsc ograniczona do 12 dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

💰 JAKI JEST KOSZT ❓
➡ 550 zł. (płatność w dwóch ratach: 200 zł. zadatek do dnia 10 grudnia 2018, 350 zł. do dnia 10 stycznia 2019)
➡ W cenie zagwarantowane:
✅ warsztaty z trenerami, materiały edukacyjne dla dzieci i rodziców
✅ 3 zdrowe posiłki dziennie, woda, soki i owoce, przekąski, napoje gorące
✅ dyplomy, odznaczenia i edukacyjna NAGRODA NIESPODZIANKA dla wszystkich dzieci na zakończenie warsztatów.

🖊 JAK SIĘ ZAPISAĆ ❓
Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację Wyobraź Sobie w celach związanych z realizacją niniejszego formularza na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.