Teatr Tańca – podsumowanie projektu

TT

Jedno wspólne marzenie ➡ kilkanaście kobiet ➡ 3 dzieci i TYLKO 10 spotkań ‼
czyli …. TEATR TAŃCA:
– To projekt, który powstał z wewnętrznej tęsknoty duszy. To projekt, który był, jest i na pewno będzie podróżą po świecie emocji ➡ tych wyrażanych ruchem i ciałem, ale też tych, które z próby na próbę towarzyszyły nam coraz intensywniej. To projekt wyjątkowy gdyż w realizacji własnych marzeń czy przezwyciężaniu trudności mogła uczestniczyć mama z córką lub synem.
–  Taniec to piękne zjawisko ➡ może pomagać, leczyć, uspokajać i pobudzać. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zwiastunu naszego pierwszego spektaklu „Odrodzenie”. Mamy nadzieję, że będziecie mieli ochotę obejrzeć go na żywo!
Artyści i współtwórcy: Ewelina Amrożkiewicz – Ziętek, Iwetta Bywalec, Małgorzata Bywalec, Sylwia Krzywy, Joanna Kubik – Oleńska, Agnieszka Kupczyk, Julia Łagosz, Alan Nieckula, Monika Nieckula, Aneta Rokicka, Nadia Rokicka, Magda Rus, Monika Tomala
Choreografia i reżyseria: Hanna Liaskovich
Głosu użyczyła: Katarzyna Szybisty
Muzyka: w zwiastunie wykorzystano fragmenty utworów Sand Nathan Lanier oraz Diamonds w wykonaniu One Voice Children’s Choir
Animacje, oświetlenie, kamery, montaż i postprodukcja: Jacek Pasternak (zwiastun nagrano i zrealizowano w Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze)
Warsztaty odbywały się w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie przy wsparciu Gmina Skawina w ramach projektu „Akademia Emocji”
Trzymajcie kciuki za ponowną realizację projektu w 2021 roku!
Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera