Szkoła dialogu

💕 DLACZEGO WARTO ❓
Szkoła dialogu uczy nie tyle „metod” co budowania relacji opartej na dialogu i szacunku dla obu stron – rodzica i dziecka. Podczas kolejnych 10 spotkań grupowych, rozmów, sięgania do wspomnień, własnych doświadczeń, wykonywania ćwiczeń podczas zajęć, a także w domu – nauczysz się jak odkrywać to co dobre i piękne zarówno w Tobie, jak i u Twoich bliskich.

 

 

Poruszymy takie tematy jak:
GRANICE ➡ jak je wyznaczać i po co?
UCZUCIA I EMOCJE ➡ jak sobie z nimi radzić i jak pomóc dziecku?
WSPÓŁPRACA ➡ jak zachęcać dziecko do nauki i obowiązków?
SAMODZIELNOŚĆ ➡ jak zachęcać do samodzielności?
KARANIE ➡ karać czy nie karać?
KONFLIKTY I PROBLEMY ➡ jak je rozwiązywać bez „wygranych” i „przegranych”?
POCHWAŁY ➡ jak chwalić by wzmocnić poczucie własnej wartości?
ROLE W RODZINIE ➡ jak uwalniać dzieci od przyklejonych etykiet?

📆 KIEDY I GDZIE ❓
Warsztaty to 10 cotygodniowych spotkań, które będą odbywać się w wtorki od 18.00 do 21.00 w siedzibie Fundacji przy ul. Żwirki i Wigury 7/12 w Skawinie.

Startujemy 18 lutego 2020

💰 JAKI JEST KOSZT ❓

➡ Dla mieszkańców Gminy Skawina warsztaty mogą być dofinansowane ze środków budżetu Gminny Skawina (rozpatrzenie ofert konkursowych winno nastąpić w terminie nie dłuższym niż do dnia 10 lutego 2020 r) – przyjmujemy wstępne zgłoszenia. O wynikach konkursu i koszcie warsztatów poinformujemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

➡ Na każde Warsztaty mamy również bezpłatne miejsca. Jeżeli odpłatność stanowi jedyną przeszkodę w uczestnictwie w Warsztatach – skontaktuj się z nami telefonicznie ☎ 602-516-635.
➡ Dla osób spoza Gminy Skawina koszt udziału wynosi 500 zł. (50 zł. za 1 spotkanie)

💁 KTO PROWADZI ❓
Aneta Rokicka – opis kwalifikacji w zakładce Zespół

🖊 JAK SIĘ ZAPISAĆ ❓
Liczba miejsc ograniczona do 15.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację Wyobraź Sobie w celach związanych z realizacją niniejszego formularza na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.