MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE KOBIET – DZIEŃ 4

309437108_465404078967371_3054757006186749090_n

4⃣ dnia Międzynarodowego Spotkania Kobiet podzieliłyśmy się naszymi doświadczeniami z lokalnych aktywności oraz zaczęłyśmy przenosić się myślami w stronę przyszłości.
A dokładniej:
✅ Wysłuchałyśmy wspaniałych prezentacji Mavi z Włoch i Niki ze Słowenii na temat tego, co działo się w ich organizacjach podczas lokalnych aktywności oraz jakie produkty dla nas przygotowały; Mavi zaproponowała też kilka inspirujących ćwiczeń wykorzystujących ciało, śpiew i improwizację, byśmy lepiej zrozumiały na czym polega praca Zoè Teatri
✅ Uczyłyśmy się stawiania granic i mówienia nie, pracując z ciałem, postawą, tonem głosu czy mimiką
✅ Wypełniłyśmy Koło Życia zastanawiając się nad naszą satysfakcją w różnych obszarach życia oraz tym, jak za pomocą małych kroków możemy tę satysfakcję zwiększyć
✅ Zaplanowałyśmy i wprowadziłyśmy w życie pierwsze małe kroki, które zbliżą nas do zaplanowanych celów
🌄 Był też grill z widokiem na góry, medytacja z elementami jogi oraz warsztaty ze śpiewu. Dni są dla nas zdecydowanie za krótkie!
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Realizowany we współpracy z Aspira, zavod za razvoj posameznika in družbe, Zoè Teatri objęty honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.
Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera