KIDS’ SKILLS – DAM RADĘ! WARSZTATY DLA DZIECI

 

Jeśli Twoje dziecko jest w grupie wiekowej 10-12 lat i zmaga się z jakąś trudnością a szukasz dla niego rozwiązania, zapraszamy do udziału w programie „Dasz Radę”. Jest to cykl spotkań grupowych z doświadczonym pedagogiem.

➡ Proponujemy pracę z dzieckiem według metody „Dam Radę. 15 kroków”. (Kids’ Skills). Metoda ta została opracowana przez Bena Furmana na bazie podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach.

W ramach konsultacji:

✅ warsztatowa praca z dzieckiem w 6-osobowej grupie;

✅ pozytywne podejście;

✅ przekształcenie trudności w umiejętność;

✅ skupienie na mocnych stronach dziecka i jego potrzebach.

KIEDY I GDZIE?

➡ Termin realizacji warsztatów w 2022 roku jest w trakcie ustaleń

JAKI JEST KOSZT?

➡ Dla mieszkańców Gminy Skawina warsztaty są dofinansowane ze środków budżetu Gminy Skawina w ramach projektu „Program DASZ RADĘ w praktyce”: koszt udziału wynosi 300 zł za 10 spotkań warsztatowych (30 zł za spotkanie).

KTO PROWADZI?

➡Kaja Mlekodaj – z wykształcenia pedagog specjalny, nauczyciel wczesnoszkolny i przedszkolny, terapeuta SI, odbyła wiele licznych szkoleń i kursów m.in Mindfulness – trening uważności w pracy z dziećmi, Ruch Rozwijający W. Sherborne, Wstęp do Terapii Ręki, Bajkoterapia. Swoja pracę buduje na relacjach, wytworzeniu więzi, wykorzystuje metody w oparciu o self-reg, porozumienie bez przemocy, miłośniczka Jespera Juul’a. Na co dzień świadoma i w nieustającym rozwoju mama 3 dzieci, żyjąca blisko natury z którą stara się żyć w zgodzie.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Na konsultacje OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. Zgłoszenia: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł warsztatów – prosimy przesłać na adres 📧 biuro@wyobrazsobie.org.pl lub pod numerem telefonu: 515 – 872 – 612. ☎

„Zadanie realizowane jest w ramach współpracy z Centrum Wspierania Rodziny Urzędu Miasta i Gminy Skawina i współfinansowane z budżetu Gminy Skawina w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Skawina na 2021 rok”

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera