warsztaty

6. Dorosły jak latarnia morska - spotkanie inspirujące J. Juula

Dorosły jak latarnia morska – spotkanie inspirujące J. Juula

🌟 Seminarium „Dorosły jak latarnia morska” to trzygodzinne spotkanie grupowe, które skupia się na temacie mądrego przywództwa w rodzinie. Inspirujące warsztaty mają na celu zainspirowanie uczestników do refleksji nad własnym podejściem do rodzicielstwa, wychowania oraz budowania relacji z innymi.
📈 KORZYŚCI:
💡 Dowiesz się w jaki sposób mądrze przewodzić rodzinie, aby budować autorytet, a jednocześnie szanować godność i odrębność innych.
💬 Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób mądrze towarzyszyć dzieciom — tak, aby jasno komunikować swoje wartości i oczekiwania, a jednocześnie działać z poszanowaniem ich godności.
🌱 Prowadząc seminarium o mądrym przewodnictwie dorosłych, zależy nam na tym, aby skłonić Państwa do refleksji nad tym, jakie wartości chcielibyście Państwo zaszczepić w dzieciach, a także podzielić się wiedzą na temat tego, co w tej kwestii skutecznie działa, jak rozumiemy rolę dorosłego w relacji z dzieckiem oraz jak budować autorytet w czasach, w których tyle się mówi o kryzysie autorytetów.
🧐 Spotkanie będzie dobrą okazją do zastanowienia się nad tym, do czego my, dorośli, jesteśmy potrzebni dzieciom, co cennego możemy wnieść w ich życie, a czego lepiej unikać, żeby im nie zaszkodzić.
🛠️ METODA PRACY:
👥 Grupowe spotkanie, prezentacja i wykład, omówienie zagadnień w inspirującej formie.
🔧 Wykorzystanie narzędzi coachingowych.
🏅 Praca z wykwalifikowaną trenerką rozwoju osobistego, specjalistą ds. programów profilaktycznych, edukatorką ds. uzależnień behawioralnych.
📋 Materiały podsumowujące temat “w pigułce”.
📅 KIEDY I GDZIE?
🌸 “Wrzesień z Juulem” to cykl 8 spotkań, ale można wziąć udział w dowolnej liczbie. Będą odbywały się w soboty. Warsztaty “Dorosły jak latarnia morska” odbędą się 16 września 2024 w godzinach od 18.00 do 21.00.
💰 JAKI JEST KOSZT?
🎟️ Dla pierwszych 10 osób zamieszkałych na terenie Gminy Skawina warsztaty są sfinansowane ze środków budżetu Gminy w ramach projektu “STREFA emocjonalnego ROZWOJU”.
💳 Dla osób spoza Gminy Skawina koszt udziału wynosi 100 zł.
✅ W cenie zagwarantowane:
– warsztat zrealizowany we współpracy z FamilyLab Polska Sp. z o. o.
– przerwa kawowa
– materiały szkoleniowe
– certyfikat uczestnictwa
📝 JAK SIĘ ZAPISAĆ?
📌 Na warsztaty OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona jest do 15).
Prosimy o dokonanie zgłoszenia poprzez formularz:
📞 Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Panią Agnieszką Gajewską – pod numerem telefonu 515-872-612.
Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera