Dialog – warsztat rozwojowy „Nie zabijaj marzeń!”

nie zabijaj marzen

Warsztat „Nie zabijaj marzeń!” to piąty warsztat z dziesięciu w ramach projektu „DIALOG. Droga Twojej wewnętrznej przemiany”

🤔 O CO CHODZI ❓
Warsztaty „DIALOG. Droga Twojej wewnętrznej przemiany” ➡ to cykl krótkich, intensywnych warsztatów prowadzonych na licencji BENNEWICZ Instytut Kognitywistyki, w czasie których krok po kroku uczestnicy pozbędą się towarzyszącego im poczucia winy, ograniczeń oraz wewnętrznych blokad. W drugim etapie zmiany zbudują poczucie wartości stając się świadomym reżyserem własnego życia. W drodze do szczęścia nieoczekiwanie spotkamy szczęście!

🌀 Warsztat obfituje w zasady i narzędzia prowadzące do skutecznej zmiany osobistych nawyków i negatywnego nastawienia
🌀 Zyskasz proste metody budowania poczucia wartości oraz osobistej siły życiowej
🌀 Każdy z dziesięciu warsztatów poświęcony jest innemu aspektowi zmiany i stanowi krok do poczucia wartości i dobrostanu
🌀 Można zacząć od dowolnego modułu, ponieważ wszystkie będziemy powtarzać

➡ Warsztat rozwojowy: Nie zabijaj marzeń!
Nie zabijaj marzeń! Nie odrzucaj swoich pragnień! Marzenia uznawane są za naiwne. Wmawiano ci, że należy być racjonalnym i rozsądnym. Tymczasem marzenia informują ciebie dokąd chcesz iść, co jest dla ciebie ważne. Wiele osób uszczęśliwiało cię na siłę. Czas z tym skończyć. Odpowiedz sobie o czym marzysz od dawna i ruszaj w tę stronę.

Kolejne warsztaty to:
🎯 Zejdź na ziemię! ➡ 02.11.2020
🎯 Działaj ➡ 16.11.2020
🎯 Pokochaj siebie ➡ 23.11.2020
🎯 Nie poddawaj się ➡ 30.11.2020
🎯 Szczęście ty moje ➡ 07.12.2020

📆 KIEDY I GDZIE ❓
Warsztat odbędzie się 26 października od 18.00 do 21.00 w siedzibie Fundacji przy ul. Żwirki i Wigury 7/12 w Skawinie.

💰 JAKI JEST KOSZT ❓
➡ Koszt udziału w warsztacie wynosi 100 zł.
➡ Dla osób chcących wziąć udział z całym cyklu 10 warsztatów zniżka w wysokości 20 %.

💁 KTO PROWADZI ❓
Aneta Rokicka – wykładowca Instytutu Kognitywistyki BENNEWICZ, coach i trener rozwoju osobistego, trener międzynarodowego programu edukacyjnego Destination Imagination. Ukończyła m.in. Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego oraz Roczny Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jest realizatorem wszystkich trzech modułów ogólnopolskiego programu wspierania umiejętności wychowawczych „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, posiada uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą według metody „Jestem z Ciebie dumny” i „Dasz radę” Bena Furmana oraz jest trenerem międzynarodowej organizacji FamilyLab z uprawnieniami do prowadzenia Seminariów Inspirujących Jespera Juula. Absolwentka m.in. artcoachingu, czyli wykorzystanie tańca, dźwięku oraz rysunku w rozwoju osobistym oraz realizatorka Akademii Mocy – programu wspomagania rozwoju emocjonalnego u dzieci i młodzieży. Prywatnie mama 14 -letniego Dawida i 10-letniej Nadii.

🖊 JAK SIĘ ZAPISAĆ ❓
Na Warsztaty OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona do 15). Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł Warsztatów prosimy przesłać na adres 📧 biuro@wyobrazsobie.org.pl lub pod numerem telefonu ☎ 515-872-612

Grafika: Monika Węgrzyn

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera