Dialog – warsztat rozwojowy „Nie męcz siebie i innych!”

Nie męcz siebie i innych

Warsztat „Nie męcz siebie i innych!” to czwarty warsztat z dziesięciu w ramach projektu „DIALOG. Droga Twojej wewnętrznej przemiany”

🤔 O CO CHODZI ❓
Warsztaty „DIALOG. Droga Twojej wewnętrznej przemiany” ➡ to cykl krótkich, intensywnych warsztatów prowadzonych na licencji BENNEWICZ Instytut Kognitywistyki, w czasie których krok po kroku uczestnicy pozbędą się towarzyszącego im poczucia winy, ograniczeń oraz wewnętrznych blokad. W drugim etapie zmiany zbudują poczucie wartości stając się świadomym reżyserem własnego życia. W drodze do szczęścia nieoczekiwanie spotkamy szczęście!

🌀 Warsztat obfituje w zasady i narzędzia prowadzące do skutecznej zmiany osobistych nawyków i negatywnego nastawienia
🌀 Zyskasz proste metody budowania poczucia wartości oraz osobistej siły życiowej
🌀 Każdy z dziesięciu warsztatów poświęcony jest innemu aspektowi zmiany i stanowi krok do poczucia wartości i dobrostanu
🌀 Można zacząć od dowolnego modułu, ponieważ wszystkie będziemy powtarzać

➡ Warsztat rozwojowy: Nie męcz siebie i innych!

Nie męcz siebie i innych! Zły nastrój, negatywne emocje, osobiste obawy potrafią zatruć najlepszą przyjaźń i związek. Urazy, obsesje i lęki mogą zniszczyć najlepiej zapowiadającą się karierę. Ludzie cię męczą? Równie często ty męczysz ludzi. Fala się odwraca. Przestań przerzucać odpowiedzialność za swoje życie na innych. Przestań obwiniać siebie. Twoje życie to twoja sprawa. Weź sprawy w swoje ręce.

Kolejne warsztaty to:
🎯 Nie zabijaj marzeń! ➡ 26.10.2020
🎯 Zejdź na ziemię! ➡ 02.11.2020
🎯 Działaj ➡ 16.11.2020
🎯 Pokochaj siebie ➡ 23.11.2020
🎯 Nie poddawaj się ➡ 30.11.2020
🎯 Szczęście ty moje ➡ 07.12.2020

📆 KIEDY I GDZIE ❓
Warsztat odbędzie się 19 października od 18.00 do 21.00 w siedzibie Fundacji przy ul. Żwirki i Wigury 7/12 w Skawinie.

💰 JAKI JEST KOSZT ❓
➡ Koszt udziału w warsztacie wynosi 100 zł.
➡ Dla osób chcących wziąć udział z całym cyklu 10 warsztatów zniżka w wysokości 20 %.

💁 KTO PROWADZI ❓
Aneta Rokicka – wykładowca Instytutu Kognitywistyki BENNEWICZ, coach i trener rozwoju osobistego, trener międzynarodowego programu edukacyjnego Destination Imagination. Ukończyła m.in. Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego oraz Roczny Program Rozwoju Osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Jest realizatorem wszystkich trzech modułów ogólnopolskiego programu wspierania umiejętności wychowawczych „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, posiada uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą według metody „Jestem z Ciebie dumny” i „Dasz radę” Bena Furmana oraz jest trenerem międzynarodowej organizacji FamilyLab z uprawnieniami do prowadzenia Seminariów Inspirujących Jespera Juula. Absolwentka m.in. artcoachingu, czyli wykorzystanie tańca, dźwięku oraz rysunku w rozwoju osobistym oraz realizatorka Akademii Mocy – programu wspomagania rozwoju emocjonalnego u dzieci i młodzieży. Prywatnie mama 14 -letniego Dawida i 9-letniej Nadii.

🖊 JAK SIĘ ZAPISAĆ ❓
Na Warsztaty OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc ograniczona do 15). Zgłoszenia: Imię i nazwisko, telefon kontaktowy, tytuł Warsztatów prosimy przesłać na adres 📧 biuro@wyobrazsobie.org.pl lub pod numerem telefonu ☎ 515-872-612

Grafika: Monika Węgrzyn

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera