Akademia Wyobraźni

Albert Einstein mawiał, że „Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punku B. Wyobraźnia może zaprowadzić Cię wszędzie”.

U nas w Fundacji ćwiczymy i jedno i drugie 😁🎲🗯

🤔 O CO CHODZI ❓
Akademia Wyobraźni to innowacyjny program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym, podczas których ćwiczymy:

🔹 Kreatywność – dzieci nauczą się czerpać z nieograniczonych zasobów własnej wyobraźni. Dowiedzą się, w jaki sposób używać twórczego myślenia do rozwiązywania różnych problemów, zmierzą się z kreatywnymi wyzwaniami. Poznają metody i techniki na pobudzanie swojej kreatywności.
🔹 Logikę – dzieci mają naturalną skłonność do stawiania pytań, poszukiwania nieoczywistych rozwiązań, nie ograniczają swojej fantazji i ciekawości świata. To potencjał, na bazie którego rozwiniemy u dzieci zdolność logicznego myślenia. Będziemy ćwiczyć „giętkość” ich umysłu rozwiązując zagadki, gry logiczne oraz kompetencje matematyczne

🔹 Twórcze rozwiązywanie problemów – dzieci będą się uczyć: myślenia, zadawania pytań, dziwnienia się, rozwiązywania zadań i problemów, samodzielności w odkrywaniu przez dzieci wiedzy praz pracy zespołowej.

📆 KIEDY I GDZIE ❓
Warsztaty to dziesięć 90 minutowych zajęć, które odbywają się w piątki od godziny 15.00 do godziny 16.30 w siedzibie Fundacji przy ul. Żwirki i Wigury 7/12 w Skawinie.

💰 JAKI JEST KOSZT ❓

➡ Koszt udziału wynosi 400 zł.
➡ Dla mieszkańców Gminy Skawina warsztaty są dofinansowane ze środków …: koszt udziału wynosi … (do ustalenia)

➡ Na każde Warsztaty mamy również bezpłatne miejsca. Jeżeli odpłatność stanowi jedyną przeszkodę w uczestnictwie w Warsztatach – skontaktuj się z nami telefonicznie ☎ 602-516-635.

💁 KTO PROWADZI ❓
Aleksandra Kot – opis kwalifikacji w zakładce Zespół

🖊 JAK SIĘ ZAPISAĆ ❓
Liczba miejsc ograniczona do 8 dzieci.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację Wyobraź Sobie w celach związanych z realizacją niniejszego formularza na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.