7 sekretów efektywnego ojcostwa

🤔 O CO CHODZI ❓

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

💕 DLACZEGO WARTO ❓

Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:

✅ utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
✅ rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
✅ wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
✅ stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
✅  zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim   gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców

 

📆 KIEDY I GDZIE ❓
Warsztaty odbędą się w piątek … w godzinach od 18.00 do 21.00 (na pierwszą część warsztatów zapraszamy również żony/partnerki) oraz w sobotę ….  w godzinach od 9.00 do godziny 18.00 w Skawinie.

💰 JAKI JEST KOSZT ❓
➡ Dla mieszkańców Gminy Skawina warsztaty są dofinansowane ze środków budżetu Gmina Skawina: koszt udziału wynosi …. i obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, ciepły posiłek.

➡ Dla osób spoza Gminy Skawina koszt udziału wynosi 300 zł.

💁 KTO PROWADZI ❓
Warsztaty poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net

🖊 JAK SIĘ ZAPISAĆ ❓
Liczba miejsc ograniczona do 15.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację Wyobraź Sobie w celach związanych z realizacją niniejszego formularza na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.