434488741_808559421318500_6789242495126717215_n

🚀✨ Już w następny weekend podczas wielkiego OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU ODYSEI UMYSŁU Gmina Skawina reprezentować będzie kolejna drużyna: 🚀Marysia, 🚀Lena,🚀 Zuzia, 🚀Leon, 🚀Filip, 🚀Franek 🚀Antek, !

Ta zgrana ekipa młodych innowatorów i innowatorek zabierze nas w kosmiczną odyseję, rozwiązując problem „Struktura z Kosmosu” w najbardziej kreatywny i innowacyjny sposób.

🔆 Wyobraźcie sobie budowlę z drewna balsa, lekką jak piórko – ważącą zaledwie 13 gramów, która stawi czoła wyzwaniom testów wytrzymałościowych. Ale to dopiero początek!

🔆 Nasza drużyna przeniesie nas również do kosmicznego laboratorium, odkryjąc złote drzwi pradawnej piramidy, które są kluczem do podróży na odległą planetę.

🔆 A co powiecie na urządzenie do wykrywania niebezpiecznych wirusów i kostium, który nie tylko upodobni noszącego do mistycznej struktury-budowli, ale także włączy go w interaktywny eksperyment? Ten eksperyment zmieni wszystko, co wiedzieliśmy o komunikacji z obcymi formami życia!

🌌 Załoga ta nie tylko demonstruje niezrównane umiejętności inżynierskie i artystyczne, ale także otwiera nowe drzwi percepcji, gdzie nauka spotyka się z magią, a struktura zaczyna mówić, dzięki tajemniczemu roztworowi.

🌠 Dołączcie do nas w kibicowaniu tym młodym odkrywcom – ich kosmiczna podróż to dopiero początek!

#wspieranasGminaSkawina
www.gminaskawina.pl
Odyseja Umysłu tęskniliśmy 🍀❤️

Scroll to Top

Chcesz być z nami na bieżąco?
Zapisz się do newslettera