Od wyobraźni do innowacji – ciąg dalszy projektu …

Kolejny tydzień w projekcie Od Wyobraźni do Innowacji, minął nam bardzo szybko ⤵
A co się działo❓
Grupa 1⃣ – prowadzona przez Katarzyna Szybisty na środowych zajęciach malowała, szyła, majsterkowała i najważniejsze UROCHOMIŁA SILNIK.
A na niedzielnym maratonie drużyna nabywała nowe umiejętności: Leon i Kamil praowali szlifierką, piłą🪚, wkrętarką. Oskar Racułt dzięki za cierpliwość wytrwałość i lekcje obsługi elektronarzędzi🪚🔧🪛🛠🪚. Druga część drużyny pracowała twórczo, Amelia projektowała i tworzyła dekoracje a Jan komponował muzykę 🎼🎤🎹 i poznawał możliwości programu do jej tworzenia. Ola odświeżyła scenariusz i dzielnie walczyła z płytą OSB.
Grupa 2⃣ – prowadzona przez: Katarzyna Rotter-Jarzębińska na piątkowych zajęciach w nieco uszczuplonym składzie pracowali nad poszczególnymi elementami scenografii, ruszyła także praca nad posągiem.🗿 Czas wspólnej rozmowy poświęcony był temu co zrobić, żeby praca wspólna i indywidualna przebiegała skutecznie i w dobrej atmosferze.”🗨💬
A na niedzielnym maratonie u Žuffniczek jak w dobrym filmie: akcja i emocje. Praca toczyła się na kilku frontach, a energia wzrastała, gdy udawało się domknąć jakiś (nawet drobny) etap prac. Każdy uczestniczył w co najmniej 2 działaniach.