ZESPÓŁ FUNDACJI WYOBRAŹ SOBIE
foto Aneta
Aneta Rokicka - Prezeska Zarządu

W FUNDACJI WYOBRAŹ SOBIE..

MOJĄ PASJĄ JEST..

FUNDACJA WYOBRAŹ SOBIE TO DLA MNIE..

235833178_582182303007058_7319493883146066847_n
Paulina Góralczyk - Koordynatorka projektów

W Fundacji Wyobraź Sobie..

Od lipca 2020 koordynatorka projektów. Aktualnie studentka IV roku studiów na kierunku Psychologia na Akademii Ignatianum w Krakowie z perspektywą na rozwój w specjalizacji klinicznej i psychoterapii. Ukończyła kurs „Trening Umiejętności Społecznych”. Koordynuje realizacje projektów takich jak „Wyobraź sobie mosty zamiast murów”, „Akademia Emocji”, „Światozmieniacze”, „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, „Destination Imagination” i „Ekoświatozmieniacze. Od 2021 roku Fundraiserka. W Fundacji uczestniczyła m.in. w szkoleniu dla edukatorów „Ekoświatozmieniacze” oraz „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców – Moduł I”.

Moją pasją jest..

literatura popularnonaukowa z dziedziny psychologii oraz kinematografia lat 90. Wiele czasu poświęcam na rozwój osobisty przy tym praktykując jogę oraz medytację. Uwielbiam spacery, podcasty, polską muzykę oraz zagraniczny indie rock. Jestem pasjonatką  zdrowego żywienia i aktywnego trybu życia.

Fundacja Wyobraź Sobie to dla mnie..

inspiracja do ciągłego rozwoju oraz miejsce gdzie mogę poznawać wspaniałych ludzi, przy tym ucząc się nowych umiejętności.

221676123_2768732076745979_7487446118964000821_n
Katarzyna Lebiecka - Specjalistka ds. księgowości, Fundraiserka

w fundacji wyobraź sobie..

Zajmuję się księgowością, kadrami, fundraisingiem, pisaniem wniosków dotacyjnych i rozliczaniem grantów. W roku 2019 i 2020 byłam również koordynatorką projektów. Studiowałam na Akademii Pedagogicznej im. KEN w Krakowie na kierunku Politologia. Od 2014 do 2019 r. prowadziłam własną firmę. W 2020 roku odbyłam „kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych” i „kurs kadrowo-płacowy dla praktyków” oba ukończone certyfikatem. Jestem absolwentką I i II modułu „ Szkoły dla rodziców i wychowawców”.

Moją pasją jest..

Czytanie i słuchanie książek, gotowanie, pieczenie, sport (zwłaszcza piłka nożna), wędrowanie po górach i nie tylko.. oraz muzyka, która towarzyszy mi każdego dnia.

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

miejsce, gdzie można się rozwijać, tworzyć i dzielić doświadczeniami i emocjami.

13177279_1090414040997268_6410941875030300969_n
Aleksandra Kot - Trenerka, Liderka projektu "Akademia Emocji"

w fundacji wyobraź sobie..

Trener międzynarodowego programu edukacyjnego „Destination Imagination” oraz liderka warsztatów „Akademia Emocji”. Entuzjastka pedagogiki zabawy oraz aktywnych metod nauczania. Z wykształcenia absolwentka wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na Akademii Ignatianum w Krakowie. W trakcie studiów z Pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną na tej samej uczelni. Ukończyła kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Nauczyciel kontraktowy z czteroletnim doświadczeniem pracy w grupie przedszkolnej, wychowawca na koloniach letnich, animator zabaw dziecięcych, wolontariuszka. Entuzjastka pedagogiki zabawy oraz aktywnych metod nauczania. Ukończyła kursy umożliwiające jej prowadzenie zajęć Sensoplastycznych® – Wstęp i Trener I stopnia, Terapię Ręki I i II stopień, Kompleksowy Kurs Animatora Zabawy, kurs „Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne”, szkolenie z Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz, Szkoła dla Rodziców z elementami programu Kids Skills „Jestem z ciebie dumny”, propagator metody „Dam Radę”.

moją pasją jest..

Praca z dziećmi i aktywizujące metody nauczania. Kocham książki (nie tylko metodyczne), spacery po lesie i Bieszczadach!

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

właściwie drugi dom!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Maja Lisowska - Trenerka, Liderka projektu "Światozmieniacze"

w fundacji wyobraź sobie..

przyrodniczka, nauczycielka, popularyzatorka nauki. Uczy przyrody i biologii w Kangurowej Szkole Podstawowej w Krakowie, prowadzi warsztaty dla dzieci w ramach zajęć pozalekcyjnych w szkołach i przedszkolach, domach kultury oraz pikników naukowych. Prowadzi sekretariat Polskiego Konsorcjum Polarnego, a polarne rejony Ziemi są jej naukową pasją, posiada doświadczenie w realizacji warsztatów Światozmieniacze.

Moją pasją jest..

Szydełkowanie, szycie i robienie na drutach. Gram również na gitarze. Chodzę po górach i dbam o nasz ogród; podglądam przyrodę i uwieczniam ją na zdjęciach. Rysuję oraz maluję.

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

miejsce unikalne i ważne dla skawińskiej społeczności. Cieszę się, że jestem jego częścią.

KK
Klaudia Kulma - stażystka na stanowisku koordynatorki projektów

w fundacji wyobraź sobie..

obecnie odbywa staż na stanowisko koordynatorki projektów. Z wykształcenia nauczycielka. Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie na kierunku Wychowanie przedszkolne i opieka nad małym dzieckiem, a także Pedagogika Rodziny na Akademii Ignatianum w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Centrum Rozwoju Dziecka i Rodzica „Pestka” oraz w przedszkolu „Źródło” w Fundacji Sternik. W swojej pracy pedagogicznej czerpie inspirację z metody Marii Montessori, Porozumienia bez przemocy oraz Pozytywnej dyscypliny. 

Moją pasją jest..

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

240492770_1001400227067699_7149387339131985194_n
Kaja Mlekodaj - Trenerka, Liderka projektu "Dasz Radę"

w fundacji wyobraź sobie..

Liderka projektu „Dasz Radę” od 2021 roku. Od 2020 roku prowadząca warsztaty „Akademia Emocji”. Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym ze specjalnością oligofrenopedagog, na co dzień pracuje w szkole specjalnej gdzie zajęcia z osobami niepełnosprawnymi przynoszą wiele ciekawych doświadczeń i dają ogromna satysfakcję. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, natomiast kurs specjalistyczny dał jej miano terapeuty Integracji Sensorycznej i poszerzył perspektywę pracy z dziećmi. Odbyła wiele wartościowych kursów, szkoleń m.in. z technik relaksacyjnych dla dzieci, Mindfulness – trening uważności w pracy z dziećmi, Mindfulness – techniki i narzędzia poprawy jakości życia, „Jestem z Ciebie dumna/y” – praktyczne narzędzia skoncentrowane na rozwiązaniach. Swoją pracę buduje na relacjach, wytworzeniu więzi, wykorzystuje metody w oparciu o self reg, porozumienie bez przemocy, jest miłośniczka książek Jespera Juul’a.

moją pasją jest..

Czytanie książek, chodzenie po górach i lesie – wtedy najlepiej mogę obserwować swoje wnętrze i skupić się na oddechu. Przepadam za dobrą kuchnią, kocham pszczoły i poezję H. Poświatowskiej.

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

możliwość rozwoju przy jednoczesnym wsparciu ludzi którzy ją tworzą i inspirują do działania.

227942906_2961691557442127_3908288942360168413_n
Weronika Mrówka - Trenerka w projekcie "Akademia Emocji"

w fundacji wyobraź sobie..

Trenerka prowadząca warsztaty „Akademia Emocji”. Pracuje w Szkole Podstawowej jako terapeuta pedagogiczny i nauczyciel wychowania przedszkolnego. Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na trzech kierunkach: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pedagogiką szkolną, terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna oraz pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Ponadto ukończyła dodatkowe formy kształcenia takie jak: kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, kurs terapii behawioralnej w teorii i praktyce, kurs animatora czasu wolnego, kurs z zakresu profilaktyki – „Spójrz Inaczej”. W pracy z dziećmi obszarami jej szczególnych zainteresowań są następujące zagadnienia: rozwijanie inteligencji emocjonalno-społecznej, rozwijanie kreatywności i zdolności twórczych, kształtowanie postaw prozdrowotnych, nabywanie umiejętność organizacji czasu wolnego, wspieranie uczniów ze specyficznymi trudnościami w nauce oraz niepełnosprawnych.

moją pasją jest..

tematyka świadomych relacji oraz wszystko co związane z psychologią. Jestem estetka i uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami. W wolnych chwilach zmieniam nieustanie swoje mieszkanie. Jeśli tylko znajdę chwilę słucham muzyki i piekę ciasta, babeczki, ciasteczka.

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

Miejsce magiczne, gdzie rzeczy nierealne stają się realne, zespół ludzi z powołaniem i nowa przygoda mojego życia.

w Fundacji wyobraź sobie..

W ramach projektu „Od wyobraźni do innowacji” prowadzi zajęcia ukierunkowane na rozwijanie kreatywności. Od 2020 r. jest liderką projektu przygotowującego drużyny do udziału w Olimpiadzie Kreatywności organizowanej w ramach międzynarodowego programu Destination Imagination. W pracy edukatorki/trenerki jest entuzjastką konstrukcjonizmu (dla ciekawych: https://www.kopernik.org.pl/baza-wiedzy/uczenie-sie/konstrukcjonizm). Z wykształcenia geograf, marketingowiec i menedżerka projektów. Zawodowo najchętniej organizuje, uczy, tworzy i szukam nowych rozwiązań – realizuje się zwłaszcza jako edukatorka popularyzująca wiedzę naukową, koordynatorka projektów i współpracy międzynarodowej. Bywa nauczycielką akademicką i badaczką.

moją pasją jest..

poszerzanie wiedzy i rozumienia świata. Filmy, książki, podróże, rozmowy – pozwalają mi poznawać różne środowiska, punkty widzenia, wartości i sposoby na życie – inspirują do rozwoju.

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

miejscem rozwoju osobistego, daje pole do zaangażowania w działania zgodne z moim systemem wartości. LET’S MAKE THE WORLD A BETTER PLACE!

Magda Szymanek - Trenerka w projekcie "Od wyobraźni do innowacji"

w fundacji wyobraź sobie..

Certyfikowany trener międzynarodowego programu edukacyjnego „Destination Imagination”. Pedagog wspierający przy warsztatach „Światozmieniacze”. Z wykształcenia filolog polski. Cztery lata temu dla rodziny zmieniła charakter swojej pracy i założyła pracownię Miło Mi Tu. Jest to pracownia krawiecka dla dzieci. Do swojej pracowni zaprasza dzieci, by szyły na maszynach, robiły na drutach, szydełku i spędzały miło czas na twórczym działaniu.

MOJĄ PASJĄ JEST..

Szycie, szydełkowanie oraz aktywne spędzanie czasu z córkami w stajni. Blisko natury i zwierząt, opiekując się nimi i czerpiąc z ich obecności mnóstwo przyjemności i radości. Inna rzecz, którą uwielbiam to górskie wycieczki.

FUNDACJA WYOBRAŹ SOBIE TO DLA MNIE..

inspiracja i motywacja do działania, do poszukiwań, do bycia kreatywną i odważną.

51158897_2665981473428958_2402299784179220480_n
Piotr Kulig - Trener w projekcie "Od wyobraźni do innowacji"

w fundacji wyobraź sobie..

Trener międzynarodowego programu edukacyjnego „Destination Imagination”. W roku 2020 prowadzący również Akademię Filmową dla uczestników programu. Certyfikowany trener międzynarodowego programu edukacyjnego „Destination Imagination”. Certyfikowany „Proffessional SCRUM Master”, Pega Certified System Architect i Pega Certified Senior System architect. Na codzień jestem architektem oprogramowania a cała moja kariera zawodowa związana jest właśnie z szerokopojętą informatyką i zarządzaniem projektami informatycznymi – szczęśliwe zawód zgodny z wykształceniem – Informatyka Stosowana, AGH w Krakowie. Ponadto mam też spore doświadczenia związane z elektroniką i telekomunikacją – jak to mówią „a ten trzeci co był głupi poszedł do Łączności” – w tym przypadku było to Technikum łączności w Krakowie.

moją pasją jest..

Majsterkowanie, wszystko co w jakikolwiek sposób jest kreatywne, fotografia, elektronika użytkowa, modelarstwo. Lubię zrobić coś z niczego, coś dla innych, samemu czerpiąc z tego satysfakcję – działam w lokalnych organizacjach na rzecz społeczeństwa i jego rozwoju. Ważne, żeby się coś działo!

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

miejsce gdzie można się rozwijać, dające wiele możliwości zarówno od strony pracy w zespole jak i osoby korzystającej ze szkoleń czy warsztatów prowadzonych przez fundację. 

IMG_0911
Agnieszka Kupczyk - Trenerka w projekcie "Od wyobraźni do innowacji"

w fundacji wyobraź sobie..

Trener międzynarodowego programu „Destination Imagination”. Absolwentka dwóch stopni Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz kursu Kids Skills „Jestem z Ciebie dumny”. Propagatorka pedagogiki Marii Montessori. Trener Międzynarodowego Programu Destination Imagination, Akademii Emocji oraz Sensoplastyki® z ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń w tematyce zdobienia przedmiotów, florystyki i dekoratorstwa. Animator zabaw. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem i sercem. Stawia na współpracę, pobudzanie kreatywności oraz akceptację emocji.

Moją pasją jest..

taniec, aktorstwo, samorozwój i szeroko pojęte planowanie działań i ich realizacja – uwielbiam tworzyć! Tworzyć przedmioty, miejsca, pomoce edukacyjne, scenariusze, eventy itp.. Kocham również całodniowe górskie wędrówki.

fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

miejsce spotkań z ciekawymi ludźmi, zdobywania doświadczeń oraz możliwość pracy nad sobą.

152754773_3713481265394126_6571179586009709541_n
Katarzyna Szybisty - Trenerka w projekcie "Od wyobraźni do innowacji"

w fundacji wyobraź sobie..

Certyfikowany trener międzynarodowego programu „Destination Imagination”. Organizuje wszelakie przedsięwzięcia związane z przedstawieniami artystycznymi. Aktorka, wokalistka, absolwentka szkoły artystycznej im Stanisława Ignacego Witkiewicza –Witkacego w Krakowie. Pracowała m.in. w Agencji Art. – Gik jako aktor i scenarzysta. Prekursor Artystyczny „Bamm Baamm” – w którym pracowała przy kampanii „Misie ratują dzieci”. Od 2005 roku prowadzi własne Studio Yapa, z którym w 2011 roku prowadziła warsztaty teatralne na oddziale psychiatrii w Szpitalu św. Ludwika w Krakowie. Od 2013 roku związana w charakterze instruktora teatru i wokalu z Regionalnym Ośrodkiem Kultury Doliny Karpia w Zatorze, od 2014 roku współpracuje z Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy a od 2017 również z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Spytkowicach jako instruktor teatralny i instruktor wokalu. Jest współtwórcą i wykonawcą kampanii „Bezpieczni w pobliżu budowy” firmy Skanska S. A.

Moją Pasją jest..

Muzyka, piosenka poetycka, reżyseria, aktorstwo – tworzenie innej rzeczywistości. Dodatkowo uwielbiam dekoratorstwo oraz florystykę.

Fundacja wyobraź sobie to dla mnie..

miejsce, w którym wyobraźnia jest na pierwszym miejscu. To miejsce, gdzie wszystko jest możliwe.

Marta Szymczak-Kozłowska - Radca Prawny

w fundacji wyobraź sobie..

będę wsparciem prawnym i pozwolę odnaleźć się wśród meandrów i zawiłości prawa. Ukończyłam z wyróżnieniem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a po ukończeniu aplikacji radcowskiej w OIRP w Krakowie zdałam egzamin zawodowy i uzyskałam tytuł radcy prawnego.

moją pasją jest..

joga i długie rodzinne wycieczki rowerowe (z przerwą na dobre jedzenie).

FUNDACJA WYOBRAŹ SOBIE TO DLA MNIE..

miejsce nieustannej podróży  ku lepszemu poznaniu i zrozumieniu siebie i  bliskich.

dfd289c61dae955452024b15753e55d0
Anna Książek - Trenerka zewnętrzna

w fundacji wyobraź sobie..

Prowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet „Zmień swój świat”, wspiera również projekty związane ze światozmienianiem – czasem osobiście, czasem online. Skończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia oraz 3-letnie studia licencjackie na kierunkach Pedagogika i Kulturoznawstwo. Ukończyła także roczną Szkołę Profesjonalnego Coachingu oraz Polską Szkołę Reportażu. Jest trenerką, coachem, opowiadaczką historii i aktywistką. Od 6 lat w ramach projektu ExChange The World (exchangetheworld.info) podróżuje dookoła świata, zbierając historie światozmieniaczy i światozmieniaczek – osób, które zmieniają nasz świat na lepsze. Pełne portfolio: http://annaksiazek.mystrikingly.com/

MOJĄ PASJĄ JEST..

podróżowanie, spotykanie ludzi, zbieranie historii, czytanie książek, chodzenie po górach, odkrywanie siebie.
 

FUNDACJA WYOBRAŹ SOBIE TO DLA MNIE..

przestrzeń wspólnego światozmieniania, w której nawet rzeczy niemożliwe udaje się prędzej czy później zrealizować.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij