Dzieci i Młodzież

Warsztaty
 • Akademia Wyobraźni

  Akademia Wyobraźni

  Albert Einstein mawiał, że „Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punku B. Wyobraźnia może zaprowadzić Cię wszędzie”. U nas w Fundacji ćwiczymy i jedno i drugie 😁🎲🗯 🤔 O CO CHODZI ❓ Akademia Wyobraźni to innowacyjny program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym, podczas …Czytaj więcej »
 • Akademia Mocy

  Akademia Mocy

  🤔 O CO CHODZI ❓ Akademia Mocy to zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 7-10 lat, które wspierają dzieci w rozwoju emocjonalnym i społecznym, wzmacniają wiarę w siebie i budują poczucie własnej wartości. Celem spotkań jest: ✅ nauka lepszego radzenia sobie z emocjami, stresem, ✅ …Czytaj więcej »
 • Akademia Młodego Lidera

  Akademia Młodego Lidera

  „Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni” L. Eims 🤔 O CO CHODZI ❓ Czy wiesz, jak odkryć w sobie cechy prawdziwego lidera❓ A może już liderem jesteś ❓ Akademia Młodego Lidera …Czytaj więcej »
 • Od wyobraźni do innowacji – DESTINATION IMAGINATION

  Od wyobraźni do innowacji – DESTINATION IMAGINATION

    NAJWIĘKSZY PROGRAM EDUKACYJNY NA ŚWIECIE O CO CHODZI ❓ Destination Imagination jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży zorientowanym na rozwój kreatywności oraz umiejętności XXI wieku. Działa w 42 krajach, na sześciu kontynentach. – daje możliwość odkrywania i wydobywania niezmierzonych potencjałów dziecięcej …Czytaj więcej »
 • Światozmieniacze

  Światozmieniacze

  WARSZTATY DLA DZIECI W WIEKU 7-12 LAT „ŚWIATOZMIENIACZE”! To połączenie ciekawych wyzwań, ruchu, zabawy i śmiechu z edukacją globalną Jednym z najważniejszych zadań, jakie mamy do wypełnienia jest pozostawienie świata lepszym, niż go zastaliśmy. Warto już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach chęć czynienia dobra …Czytaj więcej »
 • AKADEMIA EMOCJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

  AKADEMIA EMOCJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

    Akademia Emocji to zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży, które wspierają w rozwoju emocjonalnym i społecznym, wzmacniają wiarę w siebie i budują poczucie własnej wartości. Cykl warsztatowy zawiera 10 tematów dostosowanych do poszczególnych grup wiekowych. Dzieciom zapewniamy:  naukę lepszego radzenia sobie z emocjami i …Czytaj więcej »
 • DASZ RADĘ

  DASZ RADĘ

      To propozycja indywidualnej pracy z dzieckiem według metody 15 kroków Dam Radę oryg. Kids’ Skills stworzona przez fińskiego psychiatrę Bena Furmana, na bazie podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Metodę tą cechuje prostota.  Skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. DLACZEGO WARTO …Czytaj więcej »
 • Mało Youtober-ów dużo zła

  Mało Youtober-ów dużo zła

  Projekt „Od wyobraźni do innowacji” przechodzi do fazy online. Jedna z drużyn (wiek 7-10 lat) postanowiła w tym roku zmierzyć się z Wyzwaniem Społecznym. Problem, którym postanowili się zająć to „PATOSTREAM” Co to jest❓ ‼ Jeszcze do niedawna nie przyszłoby nam do głowy, że z takim …Czytaj więcej »
 • Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności 2019

  Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności 2019

        Pewnego marcowego wieczoru, zmęczeni po ogromnej ilości wyzwań, warsztatów i rozmów, postanowiliśmy nagrać dla Was ważne przesłanie:„Uwierz, że są WYZWANIA dla których warto żyć Uwierz, że masz SIŁĘ przebić się przez mur swych słabości … ” A żeby poczuć energię DI  zapraszamy na Podsumowanie projektu …Czytaj więcej »