Dzieci i Młodzież

Warsztaty
 • Od wyobraźni do innowacji – DESTINATION IMAGINATION
    NAJWIĘKSZY PROGRAM EDUKACYJNY NA ŚWIECIE O CO CHODZI ❓ Destination Imagination jest największym na świecie programem dla dzieci i młodzieży zorientowanym na rozwój kreatywności oraz umiejętności XXI wieku. Działa w 42 krajach, na sześciu kontynentach. – daje możliwość odkrywania i wydobywania niezmierzonych potencjałów dziecięcej …Czytaj więcej »
 • Światozmieniacze
  WARSZTATY DLA DZIECI W WIEKU 7-12 LAT „ŚWIATOZMIENIACZE”! To połączenie ciekawych wyzwań, ruchu, zabawy i śmiechu z edukacją globalną Jednym z najważniejszych zadań, jakie mamy do wypełnienia jest pozostawienie świata lepszym, niż go zastaliśmy. Warto już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach chęć czynienia dobra …Czytaj więcej »
 • AKADEMIA EMOCJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
    Akademia Emocji to zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży, które wspierają w rozwoju emocjonalnym i społecznym, wzmacniają wiarę w siebie i budują poczucie własnej wartości. Cykl warsztatowy zawiera 10 tematów dostosowanych do poszczególnych grup wiekowych. Dzieciom zapewniamy:  naukę lepszego radzenia sobie z emocjami i …Czytaj więcej »
 • KIDS’ SKILLS – DAM RADĘ!
      To propozycja indywidualnej pracy z dzieckiem według metody 15 kroków Dam Radę oryg. Kids’ Skills stworzona przez fińskiego psychiatrę Bena Furmana, na bazie podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Metodę tą cechuje prostota.  Skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. DLACZEGO WARTO …Czytaj więcej »
 • KIDS’ SKILLS – DAM RADĘ! WARSZTATY DLA DZIECI
    Jeśli Twoje dziecko jest w grupie wiekowej 10-12 lat i zmaga się z jakąś trudnością a szukasz dla niego rozwiązania, zapraszamy do udziału w programie „Dasz Radę”. Jest to cykl spotkań grupowych z doświadczonym pedagogiem. ➡ Proponujemy pracę z dzieckiem według metody „Dam Radę. …Czytaj więcej »