Aktualne projekty

Cykliczne projekty
 • Dasz radę

  Dasz radę

  To propozycja indywidualnej pracy z dzieckiem według metody 15 kroków Dam Radę oryg. Kids’ Skills stworzona przez fińskiego psychiatrę Bena Furmana, na bazie podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Metodę tą cechuje prostota.  Skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. 💕 DLACZEGO WARTO ❓ …Czytaj więcej »
 • Akademia Kreatywności

  Akademia Kreatywności

  Albert Einstein mawiał, że „Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punku B. Wyobraźnia może zaprowadzić Cię wszędzie”. U nas w Fundacji ćwiczymy i jedno i drugie 😁🎲🗯 a na naszej ZIMOWEJ AKADEMII KREATYWNOŚCI dokładany nawet trzecie czyli …. rozwój inteligencji emocjonalnej 😨😁😱😍 Akademia Kreatywności …Czytaj więcej »
 • Światozmieniacze

  Światozmieniacze

  GRUPA WIEKOWA: 1- 3 klasa SP WARSZTATY „Światozmieniacze” 📢📣📢📣 To połączenie wakacyjnych wyzwań, ruchu, zabawy i śmiechu z edukacją globalną 🌏🌎🌍 Jednym z najważniejszych zadań, jakie mamy do wypełnienia jest pozostawienie świata lepszym, niż go zastaliśmy. Warto już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach chęć …Czytaj więcej »
 • Od wyobraźni do innowacji – DESTINATION IMAGINATION

  Od wyobraźni do innowacji – DESTINATION IMAGINATION

  📢📣 NAJWIĘKSZY PROGRAM EDUKACYJNY NA ŚWIECIE ‼‼ ➡ Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności ➡ 4 drużyny ➡ 3 poziomy wiekowe ➡ 6 trenerów ➡ a wszystko to w Fundacji Wyobraź sobie … 🤔 O CO CHODZI ❓ Destination Imagination jest największym na świecie programem dla dzieci i …Czytaj więcej »
 • Klub Ojca „Tata Tu i Teraz”

  Klub Ojca „Tata Tu i Teraz”

  🔹 Podstawowym celem Klubu jest wzmocnienie mężczyzn w ich byciu dobrymi ojcami, tzn. ojcami, dla których ważne jest dobro ich rodzin, którzy chcą i potrafią pozytywnie wpływać na swoje dzieci i podejmować wyzwania stojące przed ich rodziną. 🔹 Klub jest miejscem otwartym dla wszystkich ojców, …Czytaj więcej »
 • Klub Mamy „Mama Tu i Teraz”

  Klub Mamy „Mama Tu i Teraz”

  🔹 Podstawowym celem Klubu jest wspieranie kobiet w rozwoju osobistym oraz wzmocnienie ich w byciu mamą. Klub może ustalić dodatkowe cele np. działalność społeczną, rozwój przedsiębiorczości czy wspieranie szkoły, ale cele te nie mogą być celami nadrzędnymi wobec celu podstawowego. 🔹 Klub jest miejscem otwartym …Czytaj więcej »
Stałe projekty
 • Skawina się dzieli

  Skawina się dzieli

    🌀 „Skawina się dzieli” powstała jako rezultat projektu „Skawina się dzieli – odpowiedzialna konsumpcja Tu i Teraz” współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. 🌀 To element edukacji globalnej prowadzonej przez Fundację „Wyobraź sobie” działającej na terenie Gminy Skawina. 🌀 Konsumpcja …Czytaj więcej »